SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Köping Hockey Club
Föreningsnummer 29558-15
Adress Box 43
Postadress 73121 Köping
Besöksadress Hultgrensgatan 1

73151 Köping




E-post info@kopinghockey.se
Hemsida http://www.kopinghockey.se
Bankgiro 5715-7224


Organisationsnummer 878500-6530
Kontakt
Organisation Köping Hockey Club
Funktion
Namn
Mobiltelefon  
E-Post
Styrelse


Ordförande Magnus Andersson 072-5334596

magnus.andersson@kopinghockey.se

Kassör Ewa Risberg
072-963 14 89
ewa.risberg@gmail.com
Ledamot Leif Redeskog 070-6774250 leif.redeskog@gmail.com
Ledamot Maria Eriksson 070-475 11 19

meme43567@hotmail.com

Ledamot
Mattias Back070-257 71 75mattias.back@byggsvangen.se
Ledamot
Staffan Schmidt070-626 47 47

Ledamot Gunnar Niklasson 070-674 30 69 tavling@kopinghockey.se

Sportgrupp



Patrik Risberg (A-lag)

Mattias Back (ungdom, junior)

Peter Bärehag (ungdom, junior)

Magnus Sidebäck (ungdom, junior)



073-0916618 Risberg70@gmail.com
mattias.back@byggsvangen.se
sport@kopinghockey.se
HOCKEYGYM
Anders Hultdin-Hockeylinjen Ullvigymnasiet
070-394 84 71
anders.hultdin@koping.se

Marknadsgrupp





info@kopinghockey.se

Övriga Funktioner




Istidsansvarig Peter Bärehag istider@kopinghockey.se
Kioskansvarig Ewa Risberg 072-963 14 89 kiosk@kopinghockey.se
Tävlingsansvarig
Gunnar Niklasson
070-674 30 69

tavling@kopinghockey.se

Domaransvarig (DAIF) Isac Manner073-650 95 72 isac.manner@gmail.com
Mtrl.ansv ungdom Stefan Pennerborn material@kopinghockey.se
Webbansvarig a-lag Rasmus Kesti 070-782 16 48rasmuskesti@hotmail.com
Webbansvarig ungdom


                            



 
Köping hockey sommar hockeyskola Huvudpartner
Köping HC på Facebook
Hockeybutiken
Köping HC Sponsorer