Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Köping Hockey Club
Föreningsnummer 29558-15
Adress Box 43
Postadress 73121 Köping
Besöksadress Hultgrensgatan 1

73151 Köping




E-post info@kopinghockey.se
Hemsida http://www.kopinghockey.se
Bankgiro 5715-7224
PlusGiro
Organisationsnummer 878500-6530
Kontakt
Organisation Köping Hockey Club
Funktion
Namn
Mobiltelefon  
E-Post
Styrelse


Ordförande Daniel Rosendahl 070-538 03 82

daniel@kopinghockey.se

Kassör Ewa Risberg
072-963 14 89
ewa.risberg@gmail.com
Sekreterare
Fia Melander      (KIOSK) 070-461 43 41  kiosk@kopinghockey.se
Ledamot
Pernilla Larsson   (ISTIDER)

istider@kopinghockey.se

Ledamot
Mattias Back       (SPORT)070-257 71 75mattias.back@byggsvangen.se
Ledamot
Anders Mellberg (MARKNAD)
070-6689117
marknad@kopinghockey.se




Sportgrupp



Dan Larsson (A-lag)

Anders Gustavsson (A-lag)

Mattias Back (ungdom, junior)

Peter Bärehag (ungdom, junior)

Magnus Sidebäck (ungdom, junior)

Patrik Fagerlund Tränare A-lag


073-095 72 33
073-440 03 77
dan.larsson7@hotmail.com
anders.gustavsson@koping.net
mattias.back@byggsvangen.se
sport@kopinghockey.se
HOCKEYGYM
Anders Hultdin-Hockeylinjen Ullvigymnasiet
070-394 84 71
anders.hultdin@koping.se




Marknadsgrupp Anders Mellberg 070-6689117 marknad@kopinghockey.se




Övriga Funktioner



Istidsansvarig Pernilla Larsson
istider@kopinghockey.se
Kioskansvarig Fia Melander 070-461 43 41 kiosk@kopinghockey.se
Tävlingsansvarig
Gunnar Niklasson
070-674 30 69

tavling@kopinghockey.se

Domaransvarig (DAIF) Vakant
Mtrl.ansv ungdom Stefan Pennerborn material@kopinghockey.se
Webbansvarig a-lag Johan Pettersson 072-5346380 pettersson_19@hotmail.com
Webbansvarig ungdom


                            



 
Games Online
Köping HC på Facebook
Hockeybutiken
Köping HC Sponsorer